![Derneğimiz Yönetimi Çanakkale/Yenice Orman İşletme Müdürlüğünde](https://www.defne.org/imgs/950x534x2/3dc7b456-8b3a-4559-83b5-e12c07c018e8.jpeg)
Derneğimiz Yönetimi adına Genel Muhasip Sayın Mustafa GÜL Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Halil İbrahim TÜRK Çanakkale/Yenice Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret ederek meslektaşlarımızın sorunlarını dinleyerek not aldılar ve Derneğimiz çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.Derneğimiz Adına Misafirperlikleri için Çanakkale/Yenice Orman İşletme Müdürlüğünde görevli üyelerimize teşekkür ederiz
Mustafa GÜL
Genel Muhasip