Unvan Değişikliği Sınav Duyurusu

18.04.1999 tarih ve 23670 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Esaslarına Dair Genel Yönetmelik ile 22.06.2012 tarih ve 28331 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Orman Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği çerçevesinde, mühendislik fakültesi mezunları için 1 ile 5 derece arası 50 adet Mühendis, en az iki yıl süreli mesleki veya teknik yüksekokul mezunları için 1 ile 7 derece arası 100 adet Tekniker, lise dengi mesleki veya teknik eğitim veren okul mezunları için 3 ile 9 derece arası 100 adet Teknisyen kadroları için Unvan Değişikliği Sınavının açılması uygun görülmüştür. Müracaatların 28.12.2012 tarihinde Genel Müdürlüğümüzde olacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

Kategoriler

Benzer Yazılar

VEFAT

İzmit Orman İşletme Müdürlüğünden Emekli Orman Muhafaza Memuru Kadri İLHAN vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet…

7 adet yorum “Unvan Değişikliği Sınav Duyurusu

 1. Bayram Reply

  YENİ Yönetimimizi tebrik ederek hayırlı olması dileğiyle.Unvan değişikliği ile ilgili emeği geçenlere teşekkür ederek; sınavının kriterleri bence çok daraltılmış. Orman muhafaza memuru olarak çalışan birçok arkadaşımız yüksekokul veya fakülte mezunu oldukları bilinerek mühendis ,mesleki ve teknik okul mezunu denilerek diğer mezunların devre dışı bırakılmasının haksızlık olarak görülmesini ve ogm ye bunun bildirilmesini önemsediğimizi arkadaşlar ve kendi adıma tarafınızdan dikkate alınacağını temenni ediyoruz.
  Saygı ve sevgilerle.

 2. mehmet tufan Reply

  Başkanım ogm ünvan değişikliği sınavından bir haber varmı iptal olacağı söyleniyor doğrumu

 3. rifat Reply

  Sınavın tarihi belli oldu mu?ne zaman olabilir….tekrar başvuru alabililer mi?

 4. hakan Reply

  Bu ünvan degişikligi sınavı ne oldu bilgi alamaıyoruz kurumdan ona göre kendimizi ayarlayalım bilgi verirseniz seviniriz

  • yazar Post authorReply

   ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAV SONUÇLARINIZ BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNDEN ÖĞRENEBİLRİSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir