Orman Muhafaza Memurluğu Sözlü Ve Uygulamalı Sınav Sonucu Başarı Listeleri Belirlendi ​

Orman Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında, 3234 Sayılı Orman Genel Müdürlüğü Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin Değiştirilerek Kabulü Hakkında Kanun, Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik ve Orman Muhafaza Memurlarının Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi açıktan atama yoluyla Orman Muhafaza Memuru alımına ilişkin 26.07.2013 tarihinde yayınlanan ilana göre yapılan başvurular sonucu Sözlü ve Uygulamalı sınava girmeye hak kazananlardan 23-25/08/2013 tarihleri arasında Antalya, Bolu,  İzmir ve Kastamonu sınav merkezlerinde yapılan Sözlü ve Uygulamalı sınav sonucu başarı sırası belirlenmiş olup; asil ve yedek olarak başarılı kabul edilenleri belirtir liste ektedir. Ayrıca yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.
Asil listede yer alanların 09-20/09/2013 tarihleri arasında yapacakları başvuru esnasında teslim edecekleri evrakları Orman Genel Müdürlüğü Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 51/B 06530 Yüzüncüyıl  Çankaya/ANKARA adresinde bulunan Personel Dairesi Başkanlığı Personel Şube Müdürlüğüne bizzat müracaat ederek teslim etmeleri gerekmektedir.
İSTENİLEN EVRAKLAR
1- Atama Başvuru Formu; 04.09.2013 tarihinden itibaren http://erp.ogm.gov.tr  adresinde aciktanatama.php linkine tıklanarak bu forma ulaşılacak. İnternet ortamından ulaşılan atama başvuru formuna aday bilgileri noksansız olarak doldurulacak, fotoğraf kısmına, fotoğraf taratılarak eklenip yazıcıdan çıktısı alınmak ve imzalanmak suretiyle, evrak teslimi esnasında sunulacaktır.
2- Nüfus cüzdanı fotokopisi (3 adet)
3- Vesikalık resim (6 adet)
4- Diploma aslı ve iki adet fotokopisi veya iki adet noter tasdikli sureti
5- Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından alınacak olan;  (Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir ibareli), sağlık kurulu raporu ve iki adet fotokopisi
6- Cumhuriyet Savcılığı iyi hal belgesi ve üç adet fotokopisi
7- Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge ve bir adet fotokopisi (Erkek Adaylar için)
8- Harcırah Beyannamesi (2 Adet)   (EK-2)
9- Gizli Ölüm Beyannamesi (2 adet)  (EK-3)
10- Güv.Sor.ve Arş.Ar.For. (3 adet) (EK-4)
11-5 Yıl çalışma şartı dilekçesi (2 adet) (EK-5)
12- Mal bildirim beyannamesi (2 adet) (EK-6)
13- Evli olanlar için eşinin nüfus cüzdanı fotokopisi (2 adet)
14- Eşi çalışanların eş durumu belgesi ve iki adet fotokopisi
15- Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuç belgesi ve iki adet fotokopisi

 

Kategoriler

Benzer Yazılar

VEFAT

İzmit Orman İşletme Müdürlüğünden Emekli Orman Muhafaza Memuru Kadri İLHAN vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir