Orman Genel Müdürlüğü ve Birimleri Ziyaret Edildi

Orman Genel Müdürü Osman Kahveci ve Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kurtulmuşlu makamında ziyaret edilerek, Orman Muhafaza Memurlarının zor koşullarda çalışma şartları, sosyal ve ekonomik durumlarının iyileştirilmesi ile ilgili rapor sunularak, üyelerimizin sıkıntıları ayrıntılı bir şekilde dile getirildi.

Aynı gün, Orman Koruma ve Yangınla Mücadele Daire Başkanı Nurettin Doğan ve Daire Başkan Yardımcısı Süleyman Cevahir makamında ziyaret edilerek Orman Muhafaza Memurların resmi elbise kumaş kalitesi, bot, gömlek, kazak, bere, kemer, yedek pantolon gibi giyecek yardımları taleplerimiz iletildi. Olumlu cevap aldığımızdan kendilerine teşekkür ediyoruz.

Diğer bir ziyaretimiz ise Personel Dairesi Başkanı Davut Genç’ e yapılarak birimle ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Görüşme taleplerimizi kabul eden ve sorunlarımızı sabırla dinleyen ve değerlendiren kumrumuzun değerli yetkililerine ilgilerinden dolayı teşekkür eder, sorun ve taleplerimize çözüm noktasında yapacakları iyileştirmelerin, özünde Türkiye ormancılığına hizmet etmiş olacağını dikkatlerine sunar saygılarımızı sunarız.

KategorilerEtiketler

Benzer Yazılar

VEFAT

İzmit Orman İşletme Müdürlüğünden Emekli Orman Muhafaza Memuru Kadri İLHAN vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir