Mustafa Kurtulmuşlu

Orman Genel Müdür Vekili Mustafa KURTULMUŞLU’nun Mesajı

Mustafa Kurtulmuşlu

Genel Müdürümüz Sayın Osman KAHVECİ’nin Milletvekili aday adayı olarak görevinden istifa etmesi üzerine Genel Müdürlük görevini vekaleten yürütmek üzere devralmış bulunmaktayım.

Bu vesile ile Sayın Osman KAHVECİ’ye Genel Müdürlüğümüzü taşıdığı zirve noktalarından dolayı teşkilatımız adına teşekkür eder, mesleğimizi ve meslektaşlarımızı  daha güzel ve yüksek görevlerde temsil etme yolunda muvaffakiyetler diliyorum.

Teşkilatımız personel ve tüm çalışanlarına, gücümüzü birlikteliğimizden aldığımız düşüncesi ile bir bayrak koşusu olarak gördüğüm yeni görevim için,  teşkilatımızı, donanım,  teknoloji, bilgi, demokratik haklar ile ormanlarımızın ve ormancılığımızın daha ileri seviyelere taşınması noktasında, kaldığımız yerden daha iyi seviyelere getirmeye tüm gayretimizle devam edeceğimizden kuşku duymuyorum. Ormancılık teşkilatı ve çalışanları elele verdiğimizde çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum.

Bu vesile ile hepinize sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Orman Genel Müdürü Mustafa Kurtulmuşlu’nun Özgeçmişi:

1947 yılında Giresun’da doğdu. 1971 yılında Orman Fakültesinden mezun oldu. Giresun Orman İşletme Müdürlüğü Mühendis olarak göreve başladı. Daha sonra Giresun-Dereli Orm. İşl. Şefi, Tirebolu-Harşit Orm. İşl. Şefi, Eskişehir Orman İşl. Müd.Müh., Emet-Tetik Orm. İşl. Şefi, Amenajman Heyet Mühdisliği, Çatacık – Gümelidere Orm. İşl. Şefi, Çatacık – Çatacık Orm. İşl. Şefi, İşl. Müd. Yard., Emet Orman İşl. Müd. Müh., Isparta Orman İşletmesi Müdür Yrd., Finike Orman İşletme Müdürü,Isparta Orman Bölge Müdür Yardımcısı, Orm. Kor.ve Yan.Müc.Dai.Başk.Orm,Yan.Önl.Şb.Müd., Antalya Orman Bölge Md.V., Antalya Orman Bölge Müdürü, Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü. 10 Mart 2011 tarihinde Orman Genel Müdürlüğü görevine başladı.

Kategoriler

Benzer Yazılar

VEFAT

İzmit Orman İşletme Müdürlüğünden Emekli Orman Muhafaza Memuru Kadri İLHAN vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir