Görev Başında Ormancılara Saldırı

9 Kasım 2013 günü Eğirdir Orman İşletme Müdürlüğüne gelen, ormanda açma yapıldığı ihbarını değerlendirmek üzere Merkez İşletme Şefiğinin görevlendirdiği ekibe saldırı yapıldı.

Olay yerine giden ve ormanda açma yapıldığı ihbarını değerlendiren Orman Muhafaza Memuru Ayhan Başpınar ve ekip şoförü Süleyman Metin’ e,  5-6 kişilik bir grup tarafından saldırı yapıldı. şoför Süleyman Metin silah kabzesiyle başından aldığı darbeyle ağır yaralandı. Eğirdir Kemik Hastalıkları Hastanesine sevk edildi. Darp edilen Ayhan Başpınar’ da Isparta Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Olayı duyan Dernek Temsilciler Mehmet Ar (Sütçüler), Ercan Armağan (Eğirdir) ve Mehmet Çakır (Isparta) Dernekle temas kurarak bütün gelişmeleri aktardılar.

Dernek olarak biz de kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi ilettik ve olayın takipçisi olacağımızı bildirdik. Gerekli mercilerle yaptığımız irtibatlar sonucu olayın sonuçsuz kalmayacağını bildiriyor, bu menfur olayı şiddetle kınıyor, Teşkilatımızda böyle hadiselerin bir daha yaşanmaması temenni ediyoruz.

Dernek Yönetim Kurulu

Kategoriler

Benzer Yazılar

VEFAT

İzmit Orman İşletme Müdürlüğünden Emekli Orman Muhafaza Memuru Kadri İLHAN vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet…

3 adet yorum “Görev Başında Ormancılara Saldırı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir