DUYURU

Büyük Çaplı Demirbaş Silah Alımı Gerçekleşti

Derneğimiz girişimleri sonucu, miyadı dolan 7,65 mm çapındaki tabancaların MK’ de yapılan iş göremez raporu neticesinde 1200 Adet 9 mm çapında demirbaş silahların orman muhafaza memurlarına verilmek üzere ihtiyacı olan Bölge Müdürlüklerine dağıtımı yapılacaktır.

Tabancaların alınmasını sağlayan Orman Genel Müdürü Sayın İbrahim ÇİFTÇİ’ye Dernek Yönetimi olarak teşekkür ederiz.

Fikri AKSU

Genel Başkan

Kategoriler

Benzer Yazılar

VEFAT

İzmit Orman İşletme Müdürlüğünden Emekli Orman Muhafaza Memuru Kadri İLHAN vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet…

22 adet yorum “DUYURU

 1. Mehmet GÜNEŞ Reply

  Sayın başkan iyi has 1200 adet silah alınmış bu silahlar meslekte iken kullanılacak. Hani bizim emeklilikte ruhsat harcı halen gerçekleşmedi acilen bu yasanın çıkarılması gerekmektedir. Herhalde bizlerinde can güvenliği var. selamlarımı iletiyorum

 2. Mehmet GÜNEŞ Reply

  Sayın başkan birde bütün arkadaşlara periyodik olarak atış eğitimide gerekli bu konudada daha etkin bir çalışmalarınızı bekliyoruz.

 3. ahmet ormancı Reply

  alınan silahların markası belli mi. birde dernek yönetimi olarak sizden ricam bu silahların amirlere değilde biz ormancılara dağıtılması konusunda elinizden geleni yapınız. aksi takdirde ormancılara dağıtılması zor. saygılar sunuyorum.

 4. hakan mert Reply

  sayın başkan bu tabancalar sadece ve sadece orman muhafaza memurlarına verilmek uzere bölgelere gönderilmeye başlandı dediniz. BENDE DİYORUM Kİ saygı değer mi bilmiyorum ama bölge şefleri ormanla cok işi varmış gibi bu tabancaları ormancıdan önce almasınlar dıye bır çalışma yaptınız mı peki

 5. bayram Reply

  Öncelikle çalışmalarınızı destekliyorum ben sanmıyorum bu silahların muhafaza memurlarına verileceğini memuruna mermi veremeyen işletmeler var bu silahların hepsi şeflere verilir,şoförlere bile büyük silah verilen işletmeler var

 6. ahmet ormancı Reply

  Sayın başkan silahların dağıtımı konusunda bir gelişme yokmu muğla bölgede her hangi birşey yok. Dağıtımlar ne zaman olacak belli bir tarih va r mi

 7. ismail ormancı Reply

  Erzurum orman bölge müdürlüğüne gönderilecekmi.

 8. ahmet ormancı Reply

  Sayın başkan silahlarin dağıtımı konusunda hala bir gelişme yok. Bu konuda herhangi bir malumatınız varmı

  • yazar Post authorReply

   Silah Bölge Müdürlüklerine gelmiştir. İşletme Müdürlüklerine dağıtılmaya başlamıştır.

 9. Mehmet KAYA Reply

  Sayın derneğimiz yöneticileri çalışmalarınızda başarılar dileyerek başlamak istiyorum.Bursa orman bölge müdürlüğünde silahlar dağiıtıldı.Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.Birde bunların bizlere polis memurlarına olduğu gibi satılmasını sağlayabilirseniz inanın çok iyi olur.Memur arkadaşlarında memnun olacağını düşünüyorum.Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.

 10. ahmet ormancı Reply

  sayın dernek yetkililerine öncelikle teşekkür ediyorum. ellerinden gelen gayreti göstererek fedakarca çalışıyorsunuz. ancak taşrada maalesef ormancıların sıkıntıları bütün şiddetiyle devam ediyor. maalesef son alınan silahlar biz muhafaza memurlarını yine teğet geçti. biz daha göremeden amirler arasında paylaşıldı. keşke genel müdürümüz silahlar alınırken muhafaza memurlarımız için aldık demeseydi. biz bu silahları amir kadrosuna dağıtmak için aldık deselerdi bu kadar kırılmazdık. saygılar sunuyorum.

 11. Genç Ormancı Reply

  Bir ormancı olaraktan bütün işletme şefleri adına teşekkür ederiz yine bi kılıfına uydurduk fedakar ormancılarımıza silah vermedik saygılarımla.

 12. şakir öngel Reply

  arkadaşlar silahlar alındı fakat orman muhafaza memurları için değil orman mühendisleri için alındı, ayrıca ruhsat harcı kalktı falan denildiğine inanmayın.hani belediye otobüslerinden de ücretsiz faydalanacaktık hepsi fasa fiso ben artık orman muhafaza memurları için yapılacak hiç bir şeyin olmadığını kaderleriyle baş başa kaldıklarını düşünüyorum. Fikri beyin bir şeyler yapacağını ümit etmiştim maalesef hayal kırklığına uğradım.

 13. turgay Reply

  sayın yetkili size söylemiştim…bu silahlar orman muhafaza memuruna dağıtılmaz diye…ama siz bunun mümkün olmadığını söylediniz.önünüze telefon rehberini alın seçmece işletmelere telefon açın…ve gerçeği görün….

 14. Şaban GÜZEL Reply

  Sayın dernek başkanı ve yöneticileri 1200 adet silah alındı ve orman muhafaza memurlarına dağıtılacak ne varki birçok arkadaşımızda 7.65 çapında silahlar etkili olmadığı için kendi adına taşıma ruhsatlı silahı var ve bununla göreve gidiyor. Yeni silahlardan edindiğim bilgiye göre kendi silahı olanlara verilmeyeceği yönünde daha önceden verilen büyük silahlar orman muhafaza memurlarına ulaşmadan amirler arasında dağıtılmıştır.Benim isteğim kendi taşıma silahı olanlara dahi yeni alınan silahlardan verilmesi bu konuyada hassasiyet görtermenizi rica ederim.

 15. cengiz çiçek Reply

  sayın başkanım ben rotosyondan dolayı tayin edildiğim
  yerde bütçe değişikliği yüzünden silahı alamadım bölge müdürlüğüne gittim yeni silah gelmiş 25 adet önce şeflere verilcek artarsa size verilcek denildi bekliyorum tam 4 aydır hala gelecek tüm işletmelerden yazı gelecek ayrım olacakta bana silah düşecek.bana zor düşer yeni silah.başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir