Bölge Müdürlükleri İtibariyle Orman Muhafaza Memurlarına Dağıtılan Demirbaş Silahlar

Bölge Müdürlükleri İtibariyle Orman Muhafaza Memurlarına Dağıtılan Demirbaş Silahlar İçin TIKLAYINIZ…

Dernek Yönetim Kurulu

Kategoriler

Benzer Yazılar

28 adet yorum “Bölge Müdürlükleri İtibariyle Orman Muhafaza Memurlarına Dağıtılan Demirbaş Silahlar

 1. murat karakuş Reply

  iyide fikri abi şebinkarahisar orman işletmesinde hiç bir muhafaza memuruna bu silahlardan verilmedi nerde bu silahlar orman muhafaza memurlarına verildi diye reklam yapılıyor.

 2. ormanı severim Reply

  bu listede sakarya yok demek her memura yine vermiyorlar ben kendi silahımı kullanıyorum her memurum silahı ne zaman değişecek

  • nazmi çakır Reply

   SİLAH İÇİN EMEYİ GECENLERE BURADAN TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM YALNIZ SİLAH VERİLDİ AMA NEDEN MERMİLERİNİ VERİLMEDİ ORMAN MUHAFAZA MEMURLARIN HİÇ SESİMİZİ DUYURAMIYORUZ EMEKLİ OLDUĞUMUZDA POLİSLER GİBİ NEDEN SİLAH RUHSATI ALINIYOR BİZLERİ GÜVENCEMİZ TOC BİRSEN HÜKÜMETE EN YAKIN SENDİKADA NEDEN HAKLARIMIZI SAVUNAMIYORLAR,

   • yazar Post authorReply

    Mermi için işletmenize müracaat etmeniz gerekmektedir. Silah ruhsat harcı için çalışmalarımız devam etmektedir. Toç bir-sen bizden ayrıdır, bu konuyu kendileriyle görüşmelisiniz. Derneğimize üyeliğiniz yoktur üyeliğinizi bekliyoruz. İyi çalışmalar.

 3. ismail ormancı Reply

  kendi silahını kullanan ormancılar da yeni silahlardan alabileceklermi.

 4. Bahaddin Reply

  Sayın başkanım ben şanlıurfa bölge müdürlügünde görev yaıyorum bizlerede silah verdiler
  Ammaaaa; ne mermi,ne kimlik nede kılıf öyle elimize verdiler silahı bizde getirdik kanepenin altına attık….bakalım ne olacak bekliyoruz

  • yazar Post authorReply

   İşletme Müdürlüklerinin ihtiyaç listesi yaparak mermi, kimlik… temin edilir.

 5. Resul GÖÇGÜN Reply

  Yeni çıkan torba yasada maden işçilerin emeklilikleri 5yılgeriye çekildi bu çıkan yasada bizlerede 5 yl ypranma varmı bizleride bilgilendirirseniniz seviniriz silshlari ald ama mermileri yok.
  Boş silahları ne yapacahz anlayamadm

  • yazar Post authorReply

   Mermiler için işletme müdüdlükleri ihtiyaç listesi bildirerek temin edelir.

 6. Mehmet GÜNEŞ Reply

  Öncelikle herkese selamlarımı iletirim. Ben şunu merak ediyorum asaleti tasdik edilmeyen yani aday memura silah veriliyormu bilgilendirirseniz memnun olurum.

 7. mustafa öztaş Reply

  Sayın başkanım öncelikle sizin ve dernek yönetimimizin mübarek kurban bayramını ve TÜM ORMAN MUHAFAZA MEMURU ARKADAŞLARIMIN KURBAN BAYRAMINI KUTLARIM.Hepsine ALLAH SAĞLIK VE MUTLULUK.HUZUR versin.Şimdi afyon orman işletme şefliğinde benim ve yanımdaki arkadaşımın kendi silahımız var.onun için Sayın Şefimiz sizin silahınız var diye bize yeni gelen silahlardan vermek istemiyor.böyle birşey olabilirmi.

  • yazar Post authorReply

   Temennileriniz için teşekkür ederiz. Kendi Zati Silahlarınızı görevde kullanamazsınız. Demirbaş Silan vermek durumunda iyi çalışmalar.

 8. Birol GÜNAY Reply

  silahlar dağitıldı ama mermi yok birde ruhsat harcı konusunda neler yapılıyo dağıtılan silahları demirbaş değilde memurlara şatışı yapılıp herkesin silahı kendinin olursa devlet bu yükten de kurtulur ruhsat sorunuda böylece çözülmüş olur satış olursa ruhsatada çözüm olmuş olur

  • yazar Post authorReply

   Mermiler İşletmeler ihtiyaç listesi bildirmesi ile temin edilir. Silahların zati demirbaş olması için çalışıyoruz polislerde olduğu gibi emekliliğikde harç ödemeden silahı ile birlikte gelmesini sağlamaya uğraşıyoruz iyi çalışmalar.

 9. Misafir Reply

  Merhaba
  Orman muhafaza memuru kendi istediği zati silahını sivilde taşıyabilir mi?

 10. Misafir 2 Reply

  Sözleşmeli orman muhafaza memuruna silah taşıma yetkisi veriliyor mu?

 11. Mivan Reply

  Merhaba bana verilen demirbaş silah haricinde kendi istediğim model silahı sivilde taşıyabilir miyim? Polis uygulamalarında sorun yaşanıyor mu? Teşekkürler

  • yazar Post authorReply

   İyi günler. Detaylı bilgi almak için sitede kayıtlı olan genel başkan Fikri AKSU ‘nun telefon numarasından kendisine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 12. Aliraşit Reply

  Merhabalar
  Mesleğe kendi ilimdeki il tarım müdürlüğünde başlayayıp emekliliğe kadar aynı yerimde sabit kalabilir miyim? Şark görevi vs var mı? Bilgilendirdirirseniz sevinirim.

  • yazar Post authorReply

   Merhabalar,
   Tarım İl Müdürlüğü ile ilgili bir bilgimiz bulunmamaktadır fakat Orman Genel Müdürlüğünde rotasyon bulunmaktadır.
   İyi günler.

 13. ali Genç Reply

  orman muhafaza memurlarına devlet hangi marka model silahları vermektedir. ve isteğe bağlı olarak toplamda kaç adet silah alma hakkı vardır. keyfi olarak

  • yazar Post authorReply

   İyi Günler,
   Orman Genel Müdürlüğü görevde kullanmak için 1 adet silah vermektedir. Zati olarak 1 silah hakkı bulunmaktadır.
   İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir