Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan TÜRKYILMAZ, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürü ve İşletme Müdüründen Oluşan Ekibiyle Dernek Genel Merkezini Ziyaret Etti

 

Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan TÜRKYILMAZ, Bölge Müdür Yardımcıları; İsmail TÜFEKÇİ, Halis BELEN, Halil KARADEMİR, Orman Mühendisleri Odası Sakarya Şube Başkanı ve Kadastro Mülkiyet Şube Müdürü Ahmet AKBULUT ve Adapazarı Merkez Orman İşletme Müdürü Nacettin DOĞAN ile birlikte 05 Kasım 2013 günü Dernek Genel Merkezini ziyaret etti. TÜRKYILMAZ ve ekibi, Dernek Genel Başkanı Fikri AKSU ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Yapılan görüşmede; değiştirilmesi gündemde olan Orman Muhafaza Memurları görev yönetmeliği hakkında fikir teatisinde bulunuldu. Mevcut yönetmeliğin günümüz ihtiyaçlarına cevap vermede yetersiz kalması nedeniyle, günümüz şartlarına uygun hale getirilmesi amacıyla, üyelerimizin görüş ve istekleri doğrultusunda yapılan tespitler ayrıntılarıyla görüşüldü.

Başkan AKSU, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilgi ve duyarlılıkları nedeniyle Bölge Müdürü Sayın Hasan TÜRKYILMAZ’ a ve ekibine teşekkür etti.

Dernek Yönetim Kurulu

 

KategorilerEtiketler

Benzer Yazılar

VEFAT

İzmit Orman İşletme Müdürlüğünden Emekli Orman Muhafaza Memuru Kadri İLHAN vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir